• Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@DustDeal.sk

Kefky

Ponúkame rôzne typy kief vhodných do vysávačov. Dôležité je skontrolovať hlavu kefy na vašom vysávači pravidelne, pretože štetiny sa môžu opotrebovať a môžu sa v nich zaseknúť vlasy. Ak vaša kefa do vysávača funguje správne, dosiahnete s vysávačom lepšie výsledky. Kefa do vysávača by mala byť vždy pevne upevnená k rúre. Normálne je možné používať rôzne druhy kief. Vyberte si kefu do vysávača, ktorá pasuje typu podlahy u vás doma alebo v kancelárií. Náš sortiment taktiež zahŕňa špeciálne kefy do vysávačov pre zvieraciu srsť a kefy do málo dostupných miest.

Dôležité je skontrolovať hlavu kefy na vašom vysávači pravidelne, pretože štetiny sa môžu opotrebovať a môžu sa v nich zaseknúť vlasy. Ak vaša kefa do vysávača funguje správne, dosiahnete s vysávačom lepšie výsledky. Kefa do vysávača by mala byť vždy pevne upevnená k rúre. Normálne je možné používať rôzne druhy kief. Vyberte si kefu do vysávača, ktorá pasuje typu podlahy u vás doma alebo v kancelárií. Náš sortiment taktiež zahŕňa špeciálne kefy do vysávačov pre zvieraciu srsť a kefy do málo dostupných miest.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Michaela Kopúnová nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Philips FC9000 FC9074 Univerzálna okrúhla tryska so štetinami (32mm)
Všeobecné:
Dobrá a rýchla e-mailová komunikácia. Na profesionálnej úrovni, bezproblémová. Kvalitná ponuka produktov.
o produkte:
Kvalitné, veľmi dobré. Som s nimi spokojná.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@DustDeal.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.