• Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Kefky

Ponúkame rôzne typy kief vhodných do vysávačov. Dôležité je skontrolovať hlavu kefy na vašom vysávači pravidelne, pretože štetiny sa môžu opotrebovať a môžu sa v nich zaseknúť vlasy. Ak vaša kefa do vysávača funguje správne, dosiahnete s vysávačom lepšie výsledky. Kefa do vysávača by mala byť vždy pevne upevnená k rúre. Normálne je možné používať rôzne druhy kief. Vyberte si kefu do vysávača, ktorá pasuje typu podlahy u vás doma alebo v kancelárií. Náš sortiment taktiež zahŕňa špeciálne kefy do vysávačov pre zvieraciu srsť a kefy do málo dostupných miest.

Dôležité je skontrolovať hlavu kefy na vašom vysávači pravidelne, pretože štetiny sa môžu opotrebovať a môžu sa v nich zaseknúť vlasy. Ak vaša kefa do vysávača funguje správne, dosiahnete s vysávačom lepšie výsledky. Kefa do vysávača by mala byť vždy pevne upevnená k rúre. Normálne je možné používať rôzne druhy kief. Vyberte si kefu do vysávača, ktorá pasuje typu podlahy u vás doma alebo v kancelárií. Náš sortiment taktiež zahŕňa špeciálne kefy do vysávačov pre zvieraciu srsť a kefy do málo dostupných miest.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Recenzie

Michaela Kopúnová nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Philips FC9000 FC9074 Univerzálna okrúhla tryska so štetinami (32mm)
Všeobecné:
Dobrá a rýchla e-mailová komunikácia. Na profesionálnej úrovni, bezproblémová. Kvalitná ponuka produktov.
o produkte:
Kvalitné, veľmi dobré. Som s nimi spokojná.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.