• Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Filtre

Hľadáte nový filter pre vaše domáce spotrebiče. Ponúkame filtre pre rôzne spotrebiče ako vysávače, chladničky, digestory a umývačky riadu. Filtre v spotrebičoch potrebujú byť čistené alebo dokonca vymieňané pravidelne, aby ste zaručili najlepší efekt a výkon. Preto by ste si mali objednať nový filter pre váš spotrebič, keď bude potrebovať vymeniť. Je dôležité svoj spotrebič udržiavať, čo je zároveň bezpečnejšie a hygienické.

Ponúkame filtre pre rôzne spotrebiče ako vysávače, chladničky, digestory a umývačky riadu. Filtre v spotrebičoch potrebujú byť čistené alebo dokonca vymieňané pravidelne, aby ste zaručili najlepší efekt a výkon. Preto by ste si mali objednať nový filter pre váš spotrebič, keď bude potrebovať vymeniť. Je dôležité svoj spotrebič udržiavať, čo je zároveň bezpečnejšie a hygienické.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Recenzie

Martin Bursky nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Bosch BSG8PRO1/02 filter
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.