• Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Recenzie

Ján Mareček nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Kirby G7E Turbo kefa XL (30 > 37mm)
Všeobecné:
Tešim sa na dalši nakup
o produkte:
Uplna spokojnost
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov

Záruka

30-denná záruka vrátenia peňazí

Naším cieľom v každej objednávke: spokojný zákazník. Preto okrem záruky a nášho RMA postupu voči vadám, vám ponúkneme aj 30-dennú záruku vrátenia peňazí! Ak výrobok nie je Čo ste očakávali, alebo ak ste zmenili názor, dostanete svoje peniaze späť. Požadujeme však že produkt je vrátený späť v jeho pôvodnom neporušenom balení do 30 dní od doručenia vašej zásielky.

Upozornenie: aby ste získali nárok dostať svoje peniaze späť, kontaktujte najprv helpdesk a čakajte na pokyny pred odoslaním vášho produktu späť

Záruka

Všetky vaše produkty majú 12-mesačnú záruku. Záruku je možno uplatniť ak odberateľ používal a nainštaloval produkt riadne do zariadenia a zaobchádzal s ním správne.

Vezmite prosím na vedomie, že vrecká do vysávačov sú spotrebné. Nasledujte prosím inštrukcie podľa návodu na správne využívanie vysávača.

RMA

Ak máte problém s produktom, ktorý ste si kúpili, prosím kontaktuje my najskôr. spravujeme vašu požiadavku a budeme sa snažiť nájsť riešenie na váš problém. Ak problém nemôže byť vyriešený pomocou nášho help desku, budeme pre vás generovať RMA číslo (Return Material Authorization). Odporúčame vrátiť váš produkt v pevnej (praskacej) obálke. Prosím uistite sa, že RMA číslo je viditeľné z vonku obálky a je napísané na papieri vo vnútri obálky. Pomocou vášho RMA čísla sme schopní identifikovať produkt hneď ako nám dorazí inšpekcia a zhodnotí, že vrátený produkt je poškodený a nový produkt bude odoslaný bez dodatočných poplatkov.
Vezmite prosím na vedomie: nemôžeme spracovať vrátené produkty ak ste neobdržali RMA číslo.

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Produkty pre viac ako 35.000 rôznych zariadení!

Otázky? Prosím kontaktuj nás!